Gececiler Mavi Öğlen

Gececiler Mavi Öğlen. Marka : Scott Westerfeld. Tedarikçi : Artemis Yayınları. Gececiler, cevaplari ararken gizli saat ve gerçek zaman arasindaki duvarlarin parçalanmaya basladigini kesfetti.

Responsive image
YAZAR
Scott Westerfeld
DOSYA BOYUTU
10,94 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786054560653

Gececiler Mavi Öğlen harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Scott Westerfeld. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Scott Westerfeld'den Gececiler Mavi Öğlen kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


GECEYARISI HİÇ BU KADAR ÇABUK GELMEMİŞTİ!Yüzyıllar süren bekleyişin ardından geceyarısına sıkışmış yaratıklar bir kez daha avlanacaktı...Bixby'nin beş gececisi, gizli geceyarısı saatinin çalışma düzenini çözdüklerini düşünüyordu. Ta ki ansızın, günün ortasında zaman durana dek. Tam o anda okulun gürültüsü kesilecek, amigo kızlar havada donup kalacak, her şey geceyarısının pek de güven telkin etmeyen mavisine dönüşecekti. Gececiler, cevapları ararken gizli saat ve gerçek zaman arasındaki duvarların parçalanmaya başladığını keşfetti. Ve çok geçmeden, karanlık yaratıklar beslenebilmek için duvarların ötesini gözlerine kestirmişti. Saldıracaklardı. Tabii bu beş gececi, onları durduracak bir yol bulamazsa!"Nefes kesici. Westerfeld, bu yaratıcı ve sınırları ustalıkla çizilmiş dünyanın karmaşasını güçlü bir kurguyla ve sorunsuzca birbirine bağlıyor." Kirkus ReviewsSayfa Sayısı: 400Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Artemis Yayınları 


Tam o anda okulun gürültüsü kesilecek, amigo kızlar havada donup kalacak, her şey geceyarısının pek de güven telkin etmeyen mavisine dönüşecekti. Gececiler - Gizli Saat. 10.42 13.89.