Biz Bir Aileyiz

Din Hizmetleri Genel Müdürü Bünyamin Albayrak, Yeni Güne Merhaba'da Diyanet İşleri Başkanlığı'nın "Biz Bir Aileyiz" projesini tanıttı.

Responsive image
YAZAR
Zeki Saral
DOSYA BOYUTU
5,89 MB
YAYIN TARIHI
2006
DIL
Türkçe
ISBN
9789759025236

PDF formatında Biz Bir Aileyiz. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Biz Bir Aileyiz kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


"Bu kitap Cumhuriyet'in içine atılan bir el bombası..."- İlhan Selçuk"Saral'ın kitabı elimin altında: Üslup akıcı, kitap eğlenceli"- Hasan CemalKitabının " Cumhuriyet'e atılan bomba" olarak görülmesi bir paranoya değilse en basitinden ilkel bir saptırma. Saldırı diye bir nitelendirme varsa, bu Cumhuriyet'e değil, Cumhuriyet'te çalıştırılan ya da o gazeteyi yönetenleredir. Böyle bir gazeteye, onun okuruna uygun olmayanların teşhiridir. Nitekim bu doğru çıkmamış mıdır? Sevgili İlhan Selçuk; bugün Hasan Cemal'e ateş püskürüyor; onu gazeteceliğe başlatan, Cumhuriyet'e alan, dahası başına getiren, hatta uzun süre yazdıklarını dikte ettiren siz değil misiniz? Sözüm meclisten dışarı, güzelim Anadolu'da bir söz vardır; eşeği indiremeyeceğin tepeye çıkarmayacaksın diye...Sayfa Sayısı: 224Baskı Yılı: 2006Dili: TürkçeYayınevi: Yurt Kitap Yayın 


Biz bir aileyiz. Haldun Akoğlu.